כך תשיגו הנחה של 20% על מלון ב- booking.com !


10 Oct
10Oct

לפני שאנחנו מזמינים מלון בחו"ל אנו נוהגים להשוות כמובן בין מספר אתרים.

רשימה ארוכה של אתרים, ישראלים וזרים, יכולה די לבלבל ולהתיש, ולא פשוט למצוא מחיר שווה למלון, בייחוד שכל אתר מציין תנאים אחרים (ללא ביטול, ביטול חינם, חדר מסוג משודרג וכד') מה שמוסיף לבלבול.

פריחה של אתרי השוואת מחירי מלונות הביאה לשינוי, עם אתרים שכבר נכנסו לתודעה והצליחו להוכיח שאפשר להוזיל את המחירים של בוקינג, אבל כאן מגיע הקטע המבלבל, ממש לאחרונה, בוקינג הצליחו לייצר עבורינו מחיר שעשוי להיות זול יותר בעקבות מבצע חדש של "הפניית חברים" אבל לפני שנגיע אליו, ניגע קודם במבצע שקיים כבר זמן רב - הנחת ה"ג'ינייס".

אז איך מוזילים 10%?

הוזלה ראשונה:

הוזלה ראשונה זו מיועדת לנאמני בוקינג ומי שכבר הזמינו כמה פעמים בבוקינג. לא בטוח ששמתם לב, אבל יכול להיות שהפכתם ל"גאונים" (GENIOUS), התחברו ליוזר שלכם כדי לבדוק, וחפשו את הסימן הצהוב שאומר שמעכשיו תהיו זכאים להנחת ג'ינייס קבועה:

איך מקבלים את הנחת הג'ינייס? 

מזמינים מספר פעמים באתר בוקינג מהיוזר שלכם, ואז בוקינג יודיע לכם שקיבלתם את הנחת ה"ג'ינייס", זכות להנחה של 10% על חלק מהמלונות (לא על כולם). 

בנוסף, זו זכות לעיתים לשדרוג חדרים - שימו לב, לעיתים תוכלו למצוא בעזרת הג'ינייס חדרים משודרגים במחיר של חדרים רגילים, בוקינג יסמן את החדר המשודרג בצהוב, וכך תראו שהוא זול ממש כמו החדר הרגיל, לפעמים אפילו פחות מהרגיל (מטורף).

ההזמנות נספרות לכם רק כאשר הזמנתם כשאתם מחוברים לאתר בוקינג (יוזר וסיסמא), אם הזמנתם בעבר בלי להתחבר עם שם וסיסמא (הזמנה "מהירה" חד פעמית בלי להתחבר), לא קיבלתם את ההנחה וזה לא נספר לכם כיוון שההזמנות לא משוייכות ליוזר שלכם, לכן חשוב להזמין אך ורק מתוך היוזר שלכם, ולכוון את כל ההזמנות המשפחתיות לאותו יוזר, עד שתקבלו את ההנחה הנכספת. ההנחה הזו משמעותית וחלה על כמות עצומה של מלונות.

בשורה משמחת נוספת - אין לכם עדיין ג'ינייס ואתם ממש עומדים להזמין מלון וזקוקים להנחה? הפתעה - יכול להיות שאתם יכולים לקבל את ההנחה זמנית למשך שבוע. איך? פיתחו יוזר חדש בבוקינג, חפשו מלונות ובצעו LOG OUT (התנתקות מהיוזר), חכו מספר ימים ורוב הסיכויים שכאשר תתחברו מחדש לאתר, בוקינג יבשר לכם שקיבלתם הנחה זמנית של ג'ינייס, כדי לעודד אתכם להתנסות ולהזמין פעם ראשונה.

חשבתם שסיימנו עם 10% הנחת הג'ינייס? לא, יש עוד 10% בדרך..:)

הוזלה שניה:

בוקינג יצאו במבצע שנקרא "הזמינו והרוויחו תגמולים כספיים" או "הפנו חברים ותרוויחו" (חפשו אחד משני שמות אלה..), המבצע הזה אומר בעצם שאתם יכולים לקבל 15$ או 10% הנחה, אם חבר שיש לו יוזר בבוקינג ישלח לכם לינק של המבצע, ואתם תזמינו דרך הלינק. את הכסף תקבלו לחשבונכם לאחר השהייה, אין קצ', אותו מלון, פשוט מקבלים כסף בחזרה כי מזמינים דרך לינק של חבר.

פשוט בקשו מחבר שיש לו יוזר לבוקינג לאתר את לינק ההנחה ולשלוח לכם אותו. כדי למצוא את הלינק נכנסים ליוזר בבוקינג ל"הפנו חברים ותרוויחו" שם יימצא הלינק.

אם לחברים שלכם יש את הנחת הג'ינייס בעצמם, הם יוכלו לשלוח לכם 10% הנחה. אם אין להם, תקבלו "רק" 15$ מתנה מהם.

מה שנחמד הוא, שכאשר תזמינו, חוץ מזה שאתם מקבלים 10% החזר כספי, גם החברים שלכם יקבלו בכל מקרה 15$ מתנה.

במהלך ההזמנה בוקינג יתן לכם אינדיקציה שאתם מזמינים באמצעות המבצע:

איך תהיו בטוחים שהזמנתם כמו שצריך עם ההנחה?

לאחר סיום ההזמנה בוקינג יכתוב לכם את הסכום אליו אתם זכאים לאחר השהייה שיהיה 10% מהסכום, ויציין גם: "אל תשכחו להודות ל.." ויציין את שם החבר שהפנה אתכם. 

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם זכאים לתגמול צרו קשר עם בוקינג ותבקשו מהם שישלחו לכם מייל שמאשר שאתם זכאים. 

לבוקינג אגב מספר טלפון ובחלק משעות היום נציגים שעונים בעברית: 1-809-213-036.


ועכשיו מגיע השאלה "יש כפל מבצעים" (בין הנחת ג'ינייס להנחת מבצע הפניית חברים)? האם אפשר לקבל את שתי ההנחות יחד?

והתשובה – כן, יש.

ז"א אם יש לכם הנחת ג'ינייס, וגם יש לכם חבר ששלח לכם לינק של 10% הנחה, הווה אומר שקיבלתם 19% הנחה! (10% הנחה בזכות הנחת הג'ינייס שלכם, ועוד 10% הנחה שקיבלתם מהחבר שלכם דרך "הזמינו והרוויחו", וזאת במידה שהחבר ג'ינייס בעצמו, סה"כ 20% הנחה או, אם נהיה קטנוניים זה יוצא 19%..).

כלל חשוב - את 10% החזר כספי על הפניית חברים ניתן לקבל פעם אחת בלבד! את ה- 15$ כמפנה, אפשר לקבל 10 פעמים (יש סקאלה שמציגה כמה פעמים כבר קיבלתם וכמה נותרו). ז"א אתם יכולים להפנות הרבה חברים, אבל אתם יכולים להיות "מופנים", פעם אחת. חשוב לקרוא את כל הכללים טרם ההזמנה, קישור לכללים כאן

שוב, זה קצת מבלבל אך חשוב להבין , אל תזמינו פעמיים מאותו חבר (כי לא תקבלו שוב את 10%) - אם אתם תפנו חברים, תוכלו להמשיך ולקבל 15$ הרבה פעמים, אבל לא את - 10% כ"מופנים", את זה תקבלו פעם אחת. 

אבל..גם כאן יש בשורה.

אם כבר קיבלתם 10% ואתם רוצים לקבל שוב את ההחזר, פשוט תקימו עוד יוזר לחבר/ בן משפחה. היוזר חייב להיות יוזר אמיתי כמובן. בוקינג לא יתנו את ההנחה שלהם אם משהו נראה להם לא תקין.

טיפ אחרון חשוב חשוב מאוד ! כרטיס האשראי איתו מזמינים, חייב להיות אותו כרטיס אשראי שתציגו במלון עצמו, אם לא, לא תקבלו את ההנחה.

תוך כדי תהליך ההזמנה בוקינג יבקש מכם לשמור את פרטי האשראי שלכם על מנת שאליו יוכלו לזכות אתכם ב 10% החזר. שימו לב לכך, אחרת לא יהיה להם לאן לשלוח את הזיכוי. (הזיכוי יופיע כשורת זכות בכרטיס האשראי..וזה לוקח לעיתים לא מעט זמן).

ההנחה הזו ממש משתלמת ואין ספק שהיא משנה את התמונה המלאה כשעושים השוואת מחירים..

תהנו!

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.