הכנה לקראת מבצעי הבלק פריידי!


21 Nov
21Nov

הזדמנות מעניין לקראת הבלק פריידי (23.11) שכדאי לשים לב אליה, טיסות של חברת נורוויג'יאן לברצלונה, הן במחירים די טובים אבל די דומים לשאר חברות התעופה (איר אירופה ואל על). 

1.נורוויג'יאן - NORWEGIAN

בשנים האחרונות בבלק פריידי יצאו נורוויג'יאן במבצע 30% הנחה על טיסות שלהם, והמחירים לברצלונה היו אטרקטיביים. שווה לבדוק מחר (23.11) לגבי המחירים, אלו המחירים כרגע:

כמו כן טסה נורוויגיאן לרומא, הלסינקי אוסלו קופנהגן ושטוקהולם. 

2. UIA

מבצעים נוספים שווה לבדוק באתרי חברות התעופה עצמן. ישנו מבצע של UIA - אייר אוקראיינה שמבטיחים עד 50% הנחה על טיסות, אך סביר שטיסות אלו לא יהיו לתאריכים אטרקטיביים כמו פסח (אולי נופתע וכן..).

3. - WIZZ AIR

די בטוח שוויז איר יעשו  מבצע 30% או 20% הנחה. בידקו כבר היום (22.11) את המחירים כדי שלא ליפול בטריק ה"העלינו מחירים כדי לקרוא לזה מבצע.."

תהנו!

הזדמנויות נוספות:

הזדמנות להגיע ללונדון בחנוכה ב 114 אירו - כאן

טיסה לפאפוס בחנוכה ב 62 אירו - כאן

שילוב טיסות לסינגפור בפסח ב 556 אירו - כאן

תהנו!

******************************************************************************

רוצים להזמין חברים להיות מעודכנים על החופשות שמתפרסמות? הזמינו אותם בעמוד הראשי כך - "..." - "הזמן חברים"

פספסתם דיל שווה? אם תרצו לעקוב אחר העדכונים הכי שווים שלי - כנסו לעמוד הראשי של דף הפייסבוק שלי וליחצו על Following/"עוקב" ואז לסמן see first/"ראה תחילה" - כך:***********************************

מעת לעת אני מוצא טיסות במחיר מדהים ומפרסם אותן כאן בבלוג שלי, כל המידע עבורכם חינם, הבלוג מביא עבורכם מידע בלבד (הסגירה עצמאית ובאחריות המשתמש בלבד). טרם רכישת כל טיסה בידקו היטב את תנאי הביטול והכבודה, טיסות לאו קוסט כוללות טרולי בלבד בגדלים שונים והטיסות הינן ללא החזר כספי.

*************************************

חופשה נעימה :)

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.