מחירים מעולים לפינלנד - חורף אביב וקיץ !


12 Oct
12Oct

לראשונה, טיסות ישירות לפינלנד בחורף ב- 153$! מחירים מעולים גם לפסח ולאוגוסט. שלושה רעיונות לטיולים נפלאים הקשורים בפינלנד.

טיסות ישירות להלסינקי תמיד היו במחירים של כ- 350$ כולל כבודה (FINN AIR), חברה מצויינת אגב.

לאחרונה נפתחה התחרות עם טיסה נוספת ישירה של חברת נורוויג'יאן (כפי שפורסם לראשונה כאן בבלוג שלי), אבל מחירי הפתיחה שלהם היו סבירים ולא יותר, סביב 220$ ללא כבודה. 

אורות הצפון בחורף:

כעת, ירידת מחיר של נורוויג'יאן לדוגמא טיסות בינואר (בינואר המחירים הנמוכים ביותר) - 153$ (ללא מזוודה, מזוודה אגב לא מאוד יקרה בחברה זו).

הזדמנות למטיילים שרוצים להגיע בחורף ולהגשים חלום - לראות את אורות הצפון.

טיול מאתגר לטיילים מקצועיים אין ספק, אך אפשרי לגמרי עצמאית. כדי להגיע אל אורות הצפון צריך לקחת טיסה נוספת מהלסינקי אל האזורים הצפוניים כגון רובניימי.

פסח:

מחיר פשוט מעולה, 230$ הלוך ושוב, בלי להפסיד ימי עבודה! (הלוך ב 20.4, חזור ב- 27.4). ניתן לטייל בהלסינקי ולשלב עם טאלין אסטוניה המדהימה, כמובן צריך לזכור בתקופה זו כמו בכל אירופה עדיין קר, אך שתי הערים נפלאות לטיול עירוני ובכל מקרה כיף בסוף אפריל כשהאביב בשיאו ומחיר מעולה לפסח כאשר כבר קשה להשיג כרטיסי טיסה במחירים טובים.

לכתבות הבלוג שלי על הלסינקי וטאלין ראו כאן - הלסינקי, טאלין.

אוגוסט:

1.טיסת חד כיוונית (חזור מהלסינקי לישראל) במחיר מעולה בתאריך 17.8- 84$! ניתן לייצר טיול סקנדינבי עם טיסת הלוך זולה ככל שניתן למצוא ולפי הייעדים שרוצים להתחיל בו: קופנהגן, שטוקהולם, אוסלו או כל עיר אחרת באזור, גם טיסת קונקשן בהלוך יכולה לצאת משתלמת בשילוב עם החזור הישיר מפינלנד, שווה. 

רעיונות לדוגמא

להתחיל בריגה (לטביה, טיסות זולות עם WIZZ), ממנה להגיע באוטובוס לטאלין (אסטוניה) ומשם שעתיים הפלגה להלסינקי ולחזור ישיר לישראל.

לקחת הפלגה בקרוזים המאוד זולים בין הסקנדינביות והבלטיות ולקנח בהלסינקי - לדוגמא להתחיל בשטוקהולם, להפליג לטאלין ולסיים בהלסינקי. עלויות ההפלגה מאוד זולות (פרטתי על ההפלגות בכתבת הבלוג על טאלין - קישור כאן).

2.עוד מחיר מעניין הלוך שוב, הוא בשבוע הכי יקר בשנה דוקא, שבוע אחרון של אוגוסט - 284$, אבל דוקא שווה לדעתי לשלב מדינות ולא לטוס הלוך וגם חזור מהלסינקי, כדי להרוויח כמה ציפורים סקנדינביות בכמה אחת.

הערות וטיפים:

1.הטיסות הישירות הללו תמיד בשבת.

2.בבלק פריידי הקרב ובא, חברת נורוויג'יאן מפרסמת 30% הנחה באתר שלה, כך לפחות קרה בשנים האחרונות אז לא יפתיע אם יקרה גם השנה, אז יהיה אפשר להשיג מחירי אפילו יותר טובים, מצד שני המחירים יכולים לעלות בינתיים, בייחוד לפסח ולאוגוסט, לחורף סביר יותר שיישארו נמוכים לאורך זמן.

3.כשמזמינים באתר החברה יש להם מעין מבצע מועדון כזה שלאחר קניית טיסה מקבלים נקודות, שמהוות הנחה לטיסה הבאה. יש לנקודות אלו פגות תוקף.

4.תוספת נחמדה, לנורוויג'יאן יש WIFI בטיסה.

5.לכתבות הבלוג שלי על הלסינקי וטאלין ראו כאן - הלסינקי, טאלין.

6.כל הטיסות באתר נורוויגיאן - https://www.norwegian.com.

*רעיונות נוספים לחנוכה סילבסטר במציאון - קישור כאן

תמונה לסיום מהאי suomallina שנמצא כמה דקות הפלגה מהלסינקי.

תהנו!

******************************************************************************

מזמינים פעם ראשונה לאו קוסט? טרם ההזמנה קיראו את הכתבה כאן.

רוצים לדעת מה מידת המזוודה/ טרולי בכל חברת תעופה? ראו כאן את הרובוט החדש והמגניב


רוצים להזמין חברים להיות מעודכנים על החופשות שמתפרסמות? הזמינו אותם בעמוד הראשי כך - "..." - "הזמן חברים"

פספסתם דיל שווה? אם תרצו לעקוב אחר העדכונים הכי שווים שלי - כנסו לעמוד הראשי של דף הפייסבוק שלי וליחצו על Following/"עוקב" ואז לסמן see first/"ראה תחילה" - כך:***********************************

מעת לעת אני מוצא טיסות במחיר מדהים ומפרסם אותן כאן בבלוג שלי, כל המידע עבורכם חינם, הבלוג מביא עבורכם מידע בלבד (הסגירה עצמאית ובאחריות המשתמש בלבד). טרם רכישת כל טיסה בידקו היטב את תנאי הביטול והכבודה, טיסות לאו קוסט כוללות טרולי בלבד בגדלים שונים והטיסות הינן ללא החזר כספי.

*************************************

חופשה נעימה :)

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.