קיץ 2019 - הטיסות השוות ביותר!


17 Sep
17Sep

אפריל עד יוני - הטיסות של איזי ג'ט נפתחו הבוקר! מחירים טובים לפסח! (מתעדכן - המשיכו לעקוב!) 

המחירים זמינים באפליקצייה וחלקם באתר

פסח: 

בורדו 20.4-27.4 - 119 אירו הלוך ושוב 

ברלין - 20 עד 27 - הלוך לטגל וחזור משונפלד (טיסת צהריים!) - 170 אירו 

ליון - 20.4-25.4 - 182€ 

אמסטרדם - 85 אירו הלוך, החזור יקר מאוד סביב 200 אירו, נסו לאתר טיסת חזור עם טראנסביה, חשוב לדעת שגדלי הטרולי שונים בין חברות (תוכלו לראות מטה ברובוט) 

ניס - 23.4-30.4 - 93€! 

שבועות: 

פריז - 4.6-9.6 - 170€!

שימו לב כי תאריכי החופשה הינם 19.4-26.4 ולמסגרות החינוך לפני 19.4. 

******************************************קיץ 2019 - נפתחו טיסותיה של חברת TRANSAVIA לאמסטרדם ליון פריז ואיינדהובן!

טיסות EASY JEY ייפתחו בימים הקרובים (20.9 לפסח, 27.9 לקיץ) לברלין, אמסטרדם, מילאנו לונדון ועוד.

כדי להצליח להיות מוכנים לפתיחה חשוב לדעת אילו טיסות שוות כדאי לחטוף, מבין כל השיקולים. לכן סיכמתי עבורכם את הטיסות השוות והמשתלמות באמת לדעתי מבין מבול הטיסות הזה, מבחינת שעות טיסה, נוחות הגעה לשדה, מחירי מלונות ועוד. 

הסיכום והטיפים לכל ייעד, מסומנים בסגול :)

אמסטרדם/ איינדהובן:

טיסות הקיץ של טראנסביה כבר נפתחו, המחירים היו סבירים אך לא מאוד זולים, ובכל מקרה מי שטרם הספיק לרכוש, תהיה לכם הזדמנות נוספת עם פתיחת טיסות איזי ג'ט (20.9 לפסח, 27.9 לקיץ), טרם פתיחת הטיסות, סיכמתי עבורכם את הטיסות השוות ביותר לאמסטרדם וטיפים חשובים!


אמסטרדם עם איזי ג'ט:

טיסות ההלוך הן בשעות צהריים, טיסות החזור הן תמיד מוקדם מאוד בבוקר (7:15) באיזי ג'ט.

אמסטרדם עם טראנסביה:

תל אביב - אמסטרדם: ברביעי חמישי ושבת טיסות ההלוך הן בערב ונוחתות סביב חצות, בשאר ימות השבוע הטיסות הינן טיסות צהריים.

מאמסטרדם - תל אביב: מלבד ימים שני ושישי, בכל שאר הימים ישנו חזור בשעת צהריים (13:00-14:00). בשני ושישי החזור ב 6 בבוקר.

איינדהובן (כשעה/ שעה וחצי מאמסטרדם):

לעיתים מחיר הטיסה לאיינדהובן משמעותית זול מאמסטרדם,  אבל רוב הזמן מחיר לא רחוק מזה. בחזור מאיינדהובן הטיסות ב 7 בבוקר מלבד יום רביעי (סביב 13:00). 

לסיכום - הטיסות המעניינות ביותר לאמסטרדם:

הלוך לאמסטרדם - הטיסה הכי זולה שתמצאו מבין איזי ג'ט (בכל יום), טראנסביה (לא רביעי חמישי ושבת) או איינדהובן (לא ברביעי) תהיה הטיסה הזולה וגם בשעות הנוחות ביותר.

חזור מאמטסרדם - עם טראנסביה (לא בשני ושישי).

טיפים:

1."יום המלך" בהולנד אמור לחול השנה בתאריך 27.4 (פסח!), יש כאן גם יתרון וגם חסרון. היתרון הוא שמדובר בחוויה מאוד מיוחדת שנופלת בדיוק על חופשת הפסח, החסרון הוא שמחירי המלונות כמעט מוכפלים בימים אלו, ולכן טרם קניית הטיסה בידקו ביוטיוב אם האירוע הזה מעניין אתכם, אם לא, נסו לזוז לתאריכים אחרים, המשמעות יכולה להיות חסכון כספי גדול בגלל עלות המלונות שגם ככה גבוהה מאוד בעיר הזו. לגבי התאריך של יום המלך, תאריכי חגים ופסטיבלים עשויים להשתנות וחשוב לבדוק זאת באתרים רשמיים של אירועים בהולנד.

2.טיסת חזור מאיינדהובן כמעט בוודאות מחייבת לינה בלילה האחרון שם, בידקו אם משתלם לכם בייחוד שטיסות החזור מאמסטרדם רובן בשעת צהריים ונוחות יותר. עלות הנסיעה הלו"ש מאיינדהובן לאמסטרדם כמה עשרות אירו.

3.אם אתם נוסעים לסופ"ש קצרצר (נניח, חמישי עד ראשון) בידקו טיסות אל על או KLM במסלולי ה"לייט" (ללא מזוודה) ויכול להיות שטיסות אלו דוקא ישתלמו יותר למקרה זה וחלקן בשעות טיסה מעולות לניצול סופ"ש קצר.

מילאנו

בימים הקרובים ייפתחו טיסות למילאנו של איזי ג'ט והתחרות במחיר היא בד"כ מול RYAN AIR שגם היא מציבה מחירים זולים מאוד למילאנו. באיזי ג'ט מובהק וברור יותר שמחירי הפתיחה זולים ואח"כ מתייקרים, בראיין איר זה גרף מתנדנד לרוב, אך לתאריכי שיא עדיף לרכוש בפתיחה.

בטיסות ההלוך של חברת איזי ג'ט לעומת ראיין איר אין הבדל משמעותי בשעות הטיסה, אבל טיסת החזור השווה ביותר שתוכלו למצוא היא טיסת החזור של איזי ג'ט, כרגע בימי שני בלבד, שהיא הטיסה היחידה בכל ימות השבוע בשתי החברות (איזי ג'ט/ ראיין איר) שחוזרת בשעת צהריים נוחה ולא ב 7 בבוקר.

לסיכום - הטיסות המעניינות ביותר למילאנו:

חזור בטיסת הצהריים עם איזי ג'ט (כרגע בימי שני, בפתיחת הטיסות אולי טיסת צהריים זו תשובץ ביום אחר) שהיא היחידה שאיננה ב 7 בבוקר.

טיפים:

טיסות איזי ג'ט נוחתות בשדה התעופה מילפנזה לעומת ראיין איר (נחיתה בברגמו) המרוחק יותר.

לונדון

טיסת ההלוך השווה ביותר מבין איזי ג'ט וחברת וויז איר, היא הטיסה הלוך לשדה התעופה לוטון, המוקדמת מביניהן (יש שתיים ביום) שנוחתת סביב 18:45 בערב

טיסת החזור השווה ביותר מסתתרת דוקא בקו החדש של איזי ג'ט לשדה התעופה סטנסטד, שיוצאת בשעת צהריים, רוב הטיסות מעט מוקדמות יותר.

לסיכום - הטיסות המעניינות ביותר ללונדון:

מבחינת שעות טיסה: 

הלוך עם איזי ג'ט ללוטון וחזור בטיסת הצהריים עם איזי ג'ט לסטנסטד (בפתיחת הטיסות אולי טיסות אלו ישובצו ביום אחר).

מבחינת מחיר: 

פעמים רבות  טיסות וויז איר זולות משמעותית מטיסות איזי ג'ט אך זה בדרך כלל קורה בתאריכים שאינם תאריכי שיא. בתאריכי שיא וחגים מוטב יהיה לתפוס טיסה של איזי ג'ט ממש בפתיחה וכמובן לשים לב שהטיסה באמת משתלמת מבחינת מחיר, כבר היו פתיחות מאכזבות מבחינת מחירים. חשוב גם לדעת שהכבודה שניתנת חינם שונה בין שתי החברות (תוכלו לבדוק זאת ברובוט - קישור כאן).

טיפים:

מבחינת הגעה מהשדה לעיר:

מעבר לשעה הנוחה של טיסת ההלוך ללוטון (שנוחתת ב- 18:45), יש יתרון גדול של אפשרות לשימוש ברכבת או שאטל משדה התעופה בשעות אלו, שלא מתאפשר בנחיתות של כל שאר הטיסות (גם איזי ג'ט וגם וויז איר) שהן לאחר חצות, יתרון זה יכול להוות חסכון כספי לא מבוטל והוא מתאפשר למעשה רק בטיסה הזו, מונית לעיר עולה הרבה מאוד כסף בלונדון. 

פראג

לפראג נפתחו טיסות אל על (קו שהיה בעבר מותג UP) במחירים סבירים מאוד לשיא העונה. 

טיפים:

הנקודה היחידה שיכולה לשנות את התמונה בעתיד היא העובדה שמאז שחברת וויז איר סגרו את הקו (הזול) שלהם לפראג, יש סבירות גבוהה שחברות תעופה אחרות (לאו קוסט) יפתחו קוים חדשים לפראג בהמשך השנה.

ברלין

הטיסה הנוחה ביותר לברלין של איזי ג'ט, היא לשדה התעופה שונפלד, לשם הטיסה המוקדמת ביותר, וגם בחזור המאוחרת ביותר בימי שבת (שאיננה ב 7 בבוקר). לעומת זאת, טיסות אייר גרמניה לברלין כבר נפתחו והמחירים פשוט מצויינים לשיא העונה, שעות הטיסה בחברת זו הן ממש ימים מלאים והטיסות כוללות מזוודה.

טיפים:

בעת פתיחת הטיסות של איזי ג'ט השוו קודם את המחיר לטיסות אייר גרמניה בייחוד אם אתם מתכוונים לטוס עם שתי מזוודות ובידקו את הפער, סביר שיהיה פער משמעותי, אבל עדיין שעות הטיסה במקרה זה שונות לחלוטין.

בוקרשט

גם במקרה זה, כבר נפתחו טיסותיה של חברת טארום הרומנית שכוללות מזוודה (רצוי לבדוק זאת, בחלק מהאתרים הטיסה מופיע במחיר "לייט" שאינו כולל מזוודה), שעות הטיסה מצויינות אך המחיר סביר שיהיה יקר יותר מאשר מחירי שאר חברות הלאו קוסט. לרומניה יש ייעדים חדשים רבים באמצעותם ניתן להגיע לרומניה ממש בזול.

בודפשט:

כמו פראג, גם טיסות אל על לבודפשט נפתחו, השעות מצויינות והמחירים סבירים מאוד לשיא עונה. במקרה זה, מחירי הפתיחה של חברת הלאו קוסט וויז איר לא צפויים להיות נמוכים משמעותית לשיא עונה וחגים  (כנהוג בחברה זו), לעומת זאת בתאריכים שאינם שיא העונה, עשוים להיות פערים משמעותיים.

טיפ אחרון וחשוב לגבי טיסות הקיץ - שימו לב שט' באב יחול בתאריך 11.8 ולכן טיסה זולה לאחר תאריך זה תהיה מציאה אטרקטיבית כיוון שהרבה מאוד נוסעים יטוסו דוקא בתאריכים אלו.

גמר חתימה טובה לכולם!

תהנו!

******************************************************************************

מזמינים פעם ראשונה לאו קוסט? טרם ההזמנה קיראו את הכתבה כאן.

רוצים לדעת מה מידת המזוודה/ טרולי בכל חברת תעופה? ראו כאן את הרובוט החדש והמגניב


רוצים להזמין חברים להיות מעודכנים על החופשות שמתפרסמות? הזמינו אותם בעמוד הראשי כך - "..." - "הזמן חברים"

פספסתם דיל שווה? אם תרצו לעקוב אחר העדכונים הכי שווים שלי - כנסו לעמוד הראשי של דף הפייסבוק שלי וליחצו על Following/"עוקב" ואז לסמן see first/"ראה תחילה" - כך:***********************************

מעת לעת אני מוצא טיסות במחיר מדהים ומפרסם אותן כאן בבלוג שלי, כל המידע עבורכם חינם, הבלוג מביא עבורכם מידע בלבד (הסגירה עצמאית ובאחריות המשתמש בלבד). טרם רכישת כל טיסה בידקו היטב את תנאי הביטול והכבודה, טיסות לאו קוסט כוללות טרולי בלבד בגדלים שונים והטיסות הינן ללא החזר כספי.

*************************************

חופשה נעימה :)

המידע הכי לוהט ואיכותי בעולם התיירות מוגש עבורכם כאן בבלוג שלי, הבלוג הטוב במדינה בנושא התיירות :)

כל המידע ח י נ ם :)

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.