קצת עלי


שלום לכולם, שמי בני בן הרוש והגעתם אל בלוג הטיולים והמציאות הכי שווה שיש :) הבלוג שלי נולד כדי לאתר עבורכם ולהנגיש עבורכם חופשות שהצלחתי להרכיב בפחות מ 1000₪ או פשוט חופשות במחיר נמוך מערכן הריאלי ובנוסף, טיפים איך לנפוש בזול! ואיך לא, לשתף אתכם בטיולים שלי, עם המון טיפים ומידע חשוב.

קישור לעמוד הפייסבוק שלי - כאן.

הבלוג נולד לאחר שנים רבות בהן צברתי ידע כיצד לטוס מבלי לקרוע את הכיס, איך להגיע למחירים מטורפים בדרכים שונות ומגוונות, מהו העיתוי הנכון להזמין כל חופשה, ועוד. בשלב מסויים של חיי הבנתי שאני רוצה לחלוק את הידע הזה..על מנת שכולם יהנו ויוכלו לחסוך המון כסף, הגיע הזמן שלא ניכנע למחירים היקרים שמבקשים מאיתנו עבור חופשות, ונלמד כיצד להוזיל את החופשות שלנו. את הכסף שנחסוך, נשמור לבזבוזים או לנופש הבא :)הקמתי את הבלוג עם המון השקעה ומחשבה. אני סמוך ובטוח שתהנו מהאתר, באופן שוטף יתפרסמו גם כתבות, עדכונים והצעות לחופשות משתלמות, באירופה ובכלל בעולם, לחגים ומועדים או סתם לסופ"ש כיפי בחו"ל, סיפורים מהבלוג האישי שלי, ועוד מגוון הפתעות ומידע מועיל רב !

בנוסף, בכל יום רביעי ברדיו ירושלים (הפינה שודרה בעבר גם במקביל בערוץ 24 בטלויזיה), אתם מוזמנים להאזין לפינה שלי שנקראת "בדרך אל האושר", בתוכניתו של מוטי פרנסיס, סביב השעה 10:25 בבוקר.
המשיכו לעקוב בפייסבוק ובבלוג :)


חופשה נעימה!
בני
קצת עלי